Регіон Рівне"Граю на вулицях Рівного не заради грошей" - 11-річний Тимофій радує мешканців...

“Граю на вулицях Рівного не заради грошей” – 11-річний Тимофій радує мешканців своїм талантом (ВІДЕО)

На Майдані Незалежності у Рівному нині лунає сопілка. 11-річний рівнян Тимофій радує містян грою на сопілці. 

Журналісти сайту “Rivne online” зняли на відео музичний імпровіз юного рівнянина та поспілкувалися з ним.

Музикою я займаюся з 6 років. Спочатку, грав на скрипці, зараз перейшов на сопілку, адже мені дуже подобається цей інструмент. Підбираю композиції на слух. Граю на вулицях Рівного не заради грошей, а тому, що люблю музику”, – розповів Тимофій. 

https://www.facebook.com/rivne.online2.0/videos/3147196198669671/

Павло Невесенко
Павло Невесенко
"І що тут саме цікаво, ти ж маєш точно так само, такі ж окуляри"

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc