Регіон Рівне"Наркоши і наркошечки": мешканці будинку у Рівному написали креативне послання

“Наркоши і наркошечки”: мешканці будинку у Рівному написали креативне послання

Мешканці будинку на вулиці Князя Володимира 36 у Рівному, в одному з під’їздів  розмістили оголошення для сумнівних “відвідувачів”. 

Подаємо текст без змін:

“Наркоши і наркошечки! Тут не місце для прийому допінгів! Ще раз нацьому місці знайдуться Ваші фольжечки, биті лампочки чи шприци поставлю камеру і зроблю вас відомими на весь інтернет. Свою срань використовуйте вдома!”,написали мешканці.  

Павло Невесенко
Павло Невесенко
"І що тут саме цікаво, ти ж маєш точно так само, такі ж окуляри"

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc