Регіон РівнеУ Рівненській ОДА роблять скринінг температури тіла (ВІДЕО)

У Рівненській ОДА роблять скринінг температури тіла (ВІДЕО)

Відсьогодні на вході до Рівненської обласної державної адміністрації усім міряють температуру. Таке нововведення керівництво області запровадило в зв’язку з посиленням карантинних заходів через коронавірус. Більше про це пропонуємо подивитись у сюжеті журналістки Анастасії Шепетюк, на телеканалі “Сфера ТВ”. 

http://https://www.youtube.com/watch?v=n2kV2cJ-1Us

Павло Невесенко
Павло Невесенко
"І що тут саме цікаво, ти ж маєш точно так само, такі ж окуляри"

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc