Регіон РівнеЛісівники Рівненщини пропонують «Відновити ліси разом»

Лісівники Рівненщини пропонують «Відновити ліси разом»

Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує усіх охочих долучитися до Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом». 

21 березня, у Міжнародний день лісів, буде висаджено 5 мільйонів дерев по всій Україні. Також буде проведено тижневий марафон садіння лісу.

Лісівники області запрошують усіх охочих, безпосередньо в лісі, прослухавши короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити одно-дворічні сіянці за допомогою спеціального обладнання.

Усім бажаючим, долучитись до акції, звертатись у Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства до начальника відділу лісового та мисливського господарства Володимира Панчука – (0362) 26-74-64 або Світлани Горошко (0362) 26-96-45, аби вирішити організаційні питання.

Павло Невесенко
Павло Невесенко
"І що тут саме цікаво, ти ж маєш точно так само, такі ж окуляри"

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc