Сьогодні на Білому озері врятували дорослого та підлітка, які були за пів кілометра від берега.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Андрія Карауша.
Вони попливли на легкому гребному човні, який ще називається каяк. Дорослий вирішив пірнути, в цей момент у човен почав тонути, а люди у воді — кликати про допомогу. Ситуацію у бінокль побачив рятувальник. Зреагували оперативно і вчасно.
Нагадаємо, на Радивилівщині кінологи врятували 75-річну жінку.
