Серед звільнених сьогодні з російського полону– військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Володимира Зеленського.
Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Усі були в полоні ще з 2022 року.
Нагадаємо, Герою України Рівнеоблрада присвоїла високу нагороду від області.
