Сьогодні, 26 червня, під час сесії Рівненської обласної ради депутати проголосували за рішення, через яке в регіоні суттєво зростуть тарифи на воду. Уже з липня для споживачів «Рівнеоблводоканалу» почнуть діяти нові, підвищені розцінки на централізоване водопостачання та водовідведення.
Про це повідомляє кореспондент РІВНЕ ОНЛАЙН.
Відповідно до ухваленого рішення, загальний тариф на воду та каналізацію для населення становитиме 57,04 грн за кубометр (без ПДВ) проти нинішніх 27,16 грн. Тобто вартість куба води сумарно зросте на 29,88 грн.
Нові тарифи у цифрах (без ПДВ)
- Водопостачання: 33,66 грн за кубометр (було 13,90 грн, зростання на 19,76 грн).
- Водовідведення: 23,38 грн за кубометр (було 13,26 грн, зростання на 10,12 грн).
- Водовідведення для суб’єктів господарювання – 14,24 грн/м3 без ПДВ.
У Рівному зростуть тарифи на воду: причина
Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що за словами виконувача обов’язків директора «Рівнеоблводоканалу» Андріч Грухаля, востаннє тарифи переглядалися ще на початку 2022 року. За цей час суттєво зросли витрати на електроенергію, пальне та інші складові.
Економічна ситуація на підприємстві є критичною: за підсумками 2025 року збиток «Рівнеоблводоканалу» сягнув 76 млн грн, а лише за перший квартал 2026 року підприємство втратило ще 23 млн грн. Чинні розцінки вже давно не покривали фактичних витрат на надання послуг.
Нагадаємо, відомо, хто знову став першим заступником голови Рівненської обласної ради.
