Уряд виділив 40,6 млн грн субвенції для Рівненської області з метою модернізації закладів загальної середньої освіти. Завдяки цим коштам діти з 9 територіальних громад регіону отримають можливість навчатися у значно сучасніших та краще обладнаних ліцеях.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Цільове фінансування спрямують на капітальне оновлення навчального процесу. Зокрема, кошти використають на кабінети природничих дисциплін, створення сучасних STEM-просторів, закупівлю інноваційного обладнання, мультимедійної техніки, а також комфортних шкільних меблів.
На які заклади уряд виділив 40,6 млн грн субвенції: перелік ліцеїв
Масштабне фінансування та оновлення матеріально-технічної бази отримають такі заклади Рівненщини:
- Вирівський ліцей
- Зарічненський ліцей №1
- Демидівський ліцей
- Радивилівський ліцей №2
- Костопільський ліцей №3
- Здовбицький ліцей
- Володимирецький ліцей «Колегіум»
- Березнівський ліцей №3
- Острозький ліцей №1
Усі ці заклади освіти лише з 2027 року офіційно стануть частиною нової мережі профільної старшої школи. Проте місцева влада та освітяни працюють на випередження вже зараз, створюючи європейські умови для українських школярів задовго до старту фінального етапу реформи.
Нагадаємо, ще два академічні ліцеї для старшої профільної школи створили на Рівненщині.
