Сьогодні у Сарнах, на території приватного домоволодіння, песик упав у глибокий колодязь. Самотужки вибратися він не мав жодних шансів, тож на допомогу прийшли рятувальники.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на МВС України.
За допомогою штурмової драбини рятувальники спустилися на дно колодязя. Кілька хвилин – і переляканого, але неушкодженого хвостика, підняли на поверхню та передали господарю.

Нагадаємо, рятувальники Рівненщини звернулися до людей із важливим попередженням на 23–25 червня.
