Регіон РівнеРівненська областьПатрульні допомогли жінці з немовлям, яка вночі йшла узбіччям автодороги

Патрульні допомогли жінці з немовлям, яка вночі йшла узбіччям автодороги

Учора, близько 23-ї години, до патрульних звернувся небайдужий громадянин та повідомив, що узбіччям автодороги М-06 Київ — Чоп, поблизу села Карпилівка, йде жінка з немовлям.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.

Прибувши на місце, інспектори виявили 17-річну громадянку із 4-місячною дитиною. Вона розповіла, що запізнилася на рейсовий автобус і вирішила  пішки дістатися до найближчого готелю.

Зважаючи на пізню пору доби та небезпеку перебування на узбіччі автодороги з немовлям, патрульні допомогли дівчині та доставили їх до готелю для ночівлі.

Громадянка подякувала поліцейським за допомогу та небайдужість.

Нагадаємо, 39 дітей з Рівненщини повернулися з оздоровчої поїздки.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc