Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про відставку з посади та залишає лідерство в Лейбористській партії. Політик уже офіційно повідомив про своє рішення короля Чарльза III.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Sky News.
«Кожне мною ухвалене рішення було про те, щоб ставити на перше місце країну, яку я люблю. Саме тому я йду з посади лідера Лейбористської партії. Я вже говорив з Королем і проінформував його про своє рішення», — заявив Стармер.
Стармер повідомив, що попросив Національний виконавчий комітет лейбористів підготувати все для виборів нового прем’єра. Висування кандидатів розпочнеться 9 липня і закінчиться 16 липня, перед літньою перервою в роботі парламенту.
«Зараз моя партія ставить питання: чи є я найкращим кандидатом, щоб очолити нас на наступних загальних виборах. Я почув відповідь нашої парламентської фракції на це питання і з гідністю приймаю цю відповідь», — сказав Стармер.
Якщо на посаду прем’єра претендуавтиме більше ніж одна людина, Кір Стармер залишиться на посаді прем’єр-міністра Великої Британії до вересня, поки в країні не оберуть нового главу уряду.
Нагадаємо, у Лондоні підпалили будинок премʼєра Кіра Стармера.
