Регіон РівнеНа Кореччині внаслідок ДТП травмувалися два водії

На Кореччині внаслідок ДТП травмувалися два водії

ДТП сталася учора, 21 травня, близько 14:15 на автодорозі «Київ-Чоп» поблизу села Самостріли.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.

Водій автомобіля «Freightliner Sprinter», 38-річний житель Хмельницького, не обрав безпечної швидкості та зіткнувся з автомобілем «Volkswagen LT», який був огороджений спеціальними знаками під час виконання дорожніх робіт.

Водій «Volkswagen», 68-річний житель Вінниччини отримав переломи ребер, пневмоторакс, закриту травму грудної клітки та струс головного мозку.

Наслідки ДТП для водіїв

У 38-річного водія медики діагностували множинні садна обох ніг і передньої черевної стінки, закриту травму грудної клітки та переломи ребер.

Обох чоловіків госпіталізовано.

Нагадаємо, у Рівному випав вантаж під час руху авто.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc