Кабінет Міністрів України офіційно дозволив задіяти системи оповіщення для трансляції оголошень про вшанування памʼяті загиблих. Відповідні зміни до законодавства ухвалив уряд.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на прем’єр-міністерку Юлію Свириденко.
Системи оповіщення в Україні: що зміниться
Відтепер системи оповіщення використовуватимуть щодня о 09:00 для оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання. А також – під час всеукраїнської акції «Запали свічку», яка щороку проходить у четверту суботу листопада на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років.
«Формуємо нову культуру пам’яті. Щоденна хвилина мовчання – важлива її складова і прояв нашої поваги до полеглих Захисників і Захисниць, цивільних громадян», – заявила Свириденко.
Нагадаємо, 22 травня: яке сьогодні свято, прикмети, традиції.
