Американські військові нещодавно розгорнули українську протидронову командно-контрольну платформу Sky Map на ключовій авіабазі США принц Султан в Саудівській Аравії. У березні ця авіабаза зазнала нападу з боку Ірану, внаслідок якого були знищені літаки та будівлі, а також загинув військовослужбовець.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Reuters.
Українські військові прибули на базу останніми тижнями, щоб навчити американців роботі з системою, яка використовується з 2022 року для виявлення іранських «шахедів» та перехоплення їх.
Нагадаємо, Венс їде до Тегерану на перемовини.
