Регіон РівнеУ Дубенському замку відбулися урочистості з нагоди ювілею Василя-Костянтина Острозького

У Дубенському замку відбулися урочистості з нагоди ювілею Василя-Костянтина Острозького

У замковій каплиці звершили молебень та освятили ікону із образом князя. У Надбрамному корпусі встановили меморіальну дошку, а також відкрили залу князів Острозьких з експонатами тієї доби. До ювілею презентували маркований лист і провели науковий симпозіум.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

У заходах взяли участь представники влади, науковці з восьми областей України, Консул Генерального консульства Польщі в Луцьку Марек Войцеховський, громадськість та культурна спільнота.

«Василь-Костянтин Острозький – фундаментальна постать у формуванні нашої державної та культурної ідентичності. Він заснував Острозьку академію, профінансував видання першої повної друкованої Біблії церковнослов’янською мовою, був покровителем православ’я у Речі Посполитій. Вшановуючи таких лідерів, ми нагадуємо світу: Україна має глибоке коріння, потужну історію та незламну волю до самовизначення», – наголосив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Павленко.

Нагадаємо, Дубенський замок: величний комплекс, яким пишається Рівненщина.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc