У замковій каплиці звершили молебень та освятили ікону із образом князя. У Надбрамному корпусі встановили меморіальну дошку, а також відкрили залу князів Острозьких з експонатами тієї доби. До ювілею презентували маркований лист і провели науковий симпозіум.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
У заходах взяли участь представники влади, науковці з восьми областей України, Консул Генерального консульства Польщі в Луцьку Марек Войцеховський, громадськість та культурна спільнота.
«Василь-Костянтин Острозький – фундаментальна постать у формуванні нашої державної та культурної ідентичності. Він заснував Острозьку академію, профінансував видання першої повної друкованої Біблії церковнослов’янською мовою, був покровителем православ’я у Речі Посполитій. Вшановуючи таких лідерів, ми нагадуємо світу: Україна має глибоке коріння, потужну історію та незламну волю до самовизначення», – наголосив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Павленко.
Нагадаємо, Дубенський замок: величний комплекс, яким пишається Рівненщина.
