УкраїнаУкренерго розповіло, які температури можуть загрожувати енергосистемі взимку

Укренерго розповіло, які температури можуть загрожувати енергосистемі взимку

Тривалий період сильних морозів може спричинити необхідність введення як аварійних, так і погодинних відключень світла по всій країні.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову правління “Укренерго” Віталія Зайченко в етері телемарафону.

Критичним для енергосистеми є щонайменше тиждень із температурами – 10 градусів і нижче, коли споживання електроенергії суттєво зросте. У такому режимі покрити потреби енергосистеми буде неможливо ані за рахунок імпорту, ані внутрішніх джерел генерації.

Зайченко зазначив, що в разі таких умов доведеться застосовувати графіки аварійних та погодинних відключень.

Водночас він підкреслив, що суттєвого погіршення ситуації порівняно з нинішньою не очікується, адже зі зростанням споживання збільшується навантаження й на ті ділянки мережі, які вже підпадають під графіки погодинних вимкнень.

«Більше ніж чотири черги навряд чи буде, якщо не станеться нових ударів по енергетичній інфраструктурі», – додав керівник “Укренерго”.

Нагадаємо, відомо, чи вимикатимуть завтра електроенергію на Рівненщині.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc