СвітУ Мексиці з розмахом розпочали святкувати День мертвих (ФОТО)

У Мексиці з розмахом розпочали святкувати День мертвих (ФОТО)

У Мексиці яскраво розпочали святяскрти День мертвих. Сотні людей вийшли на вулиці, перевтілившись у легендарну Катріну — символ цього свята.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на AP.

Тисячі мешканців і туристів у кольорових костюмах та з традиційним гримом заповнили вулиці Мехіко під час щорічного параду Катріни, який відбувається напередодні Дня мертвих. У 2025 році свято відзначатимуть 2 листопада.

День мертвих (іспанською — Día de los Muertos) — традиційне мексиканське свято, під час якого сім’ї вшановують пам’ять померлих близьких. За віруваннями, у ці дні душі повертаються до світу живих.

Фото – АР
Фото – АР
Фото – АР
Фото – АР
Фото – АР
Фото – АР

Свято має католицьке коріння й пов’язане з Днем усіх святих. Його відзначають наприкінці жовтня — на початку листопада не лише в Мексиці, а й у країнах із великою мексиканською діаспорою.

Нагадаємо, як рівняни ставляться до святкування Гелловіну.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc