Регіон РівнеУ Рівному посеред вулиці побачили гаманець

У Рівному посеред вулиці побачили гаманець

Сьогодні вранці патрульні отримали виклик про виявлення гаманця на вулиці Олени Теліги. Громадянин повідомив, що неподалік госпіталю знайшов гаманець чорного кольору, але брати до рук його чоловік відмовився з міркувань безпеки.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.

На місце виїхав екіпаж поліції. Після перевірки та звернення до банківської установи вдалося встановити власницю загублених речей — 35-річну рівнянку та передати їй гаманець.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc