УкраїнаУ Київському метро жінка впала під потяг

У Київському метро жінка впала під потяг

У Києві на станції метро «Контрактова площа» жінка впала під потяг сьогодні, 3 квітня. Наразі рух поїздів синьою гілкою столичного метро від станції «Поштова площа» до станції «Героїв Дніпра» зупинено.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Київський метрополітен.

На місце події вже викликано медиків і правоохоронців.

Наразі «синя» лінія метро: станції «Поштова площа», «Контрактова площа», «Почайна» та «Тараса Шевченка» зачинені на вхід для пасажирів.

«Рух поїздів на лінії організовано від станції «Теремки» до станції «Майдан Незалежності» та від станції «Оболонь» до станції «Героїв Дніпра», – йдеться у повідомленні.

Про зміни та відновлення руху буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, на Рівненщині 27-річний чоловік потрапив під потяг.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc