КриміналУ Києві чоловік влаштував стрілянину, а після втечі вчинив самогубство на мосту

У Києві чоловік влаштував стрілянину, а після втечі вчинив самогубство на мосту

В офісній будівлі Києва чоловік влаштував стрілянину, а потім поїхав на міст і вчинив самогубство, стрибнувши в Дніпро.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Києва.

Інцидент стався в Подільському районі міста. Попередньо, відомо, що до приміщення зайшов 39-річний місцевий мешканець, який декілька разів вистрелив зі зброї у працівницю компанії, після чого зник. Тим часом 53-річну постраждалу госпіталізували з пораненнями обличчя й тіла.

В офісі знайшли ймовірне знаряддя вчинення злочину — пристрій для відстрілу гумових куль, який стрілець покинув, коли тікав.

Фото – Поліція Києва
Фото – Поліція Києва

Потім він на автівці доїхав до одного з мостів Києва, вийшов із машини й вчинив самогубство, стрибнувши у Дніпро.

Тіло чоловіка з річки витягнули працівники ДСНС, нині його оглядає судово-медичний експерт. Тим часом правоохоронці продовжують працювати на місцях події та встановлюють усі обставини.

Нагадаємо, в одному з ТРЦ у Білій Церкві сталася стрілянина

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc