УкраїнаМіноборони допустило до експлуатації наземний роботизований комплекс «Лють» вітчизняного виробництва

Міноборони допустило до експлуатації наземний роботизований комплекс «Лють» вітчизняного виробництва

Він призначений для виконання багатьох завдань у складних умовах. Зокрема, для ведення спостереження та вогневої підтримки дій наших підрозділів.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Міністерство оборони.

Роботизований комплекс «Лють» випробуваний у реальних бойових умовах. Робот озброєний кулеметом калібру 7,62 мм і додатковим обладнанням, завдяки якому може виявляти та уражати цілі як удень, так і вночі.

Нагадаємо, на Рівненщині виготовляють евакуаційні дрони.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc