Регіон РівнеНа Рівненщині вшанували 21 нацгвардійця, загиблого від ворожого удару по телевежі

На Рівненщині вшанували 21 нацгвардійця, загиблого від ворожого удару по телевежі

Сьогодні, 14 березня біля Алеї Слави Героям, у селі Біла Криниця вшанували пам’ять 21 нацгвардійця-Героя, які загинули внаслідок ракетного удару. Саме в цей день, три роки тому росіяни обстріляли телевізійну вежу в селі Антопіль, яку охороняли військові.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

Вшанували пам’ять полеглих військових та поклали квіти до меморіалу представники органів державної влади області та районів, місцевого самоврядування, силовики, військові, рідні загиблих, духовенство, мешканці громади.

Фото – Рівненська ОВА

FB_IMG_1741969080112

Фото – Рівненська ОВА
Фото – Рівненська ОВА
Фото – Рівненська ОВА
Фото – Рівненська ОВА
Фото – ДСНС
Фото – ДСНС
Фото – ДСНС

Вічна пам’ять загиблим Героями!

Нагадаємо, 14 березня 2022 року вранці на Рівненщині дві ракети атакували телевізійну вежу та адмінприміщення біля неї.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc