УкраїнаУкраїна та США почали працювати над зустріччю

Україна та США почали працювати над зустріччю

Українська та американська команди почали працювати над зустріччю.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на телеграм-канал президента України Володимира Зеленського.

Глава України наголосив, що сподівається отримати перші результати наступного тижня.

«І маємо відновити рух також на європейському напрямку, те, що стосується нашої євроінтеграції, а саме кластерів у процесі перемовин щодо вступу. Ми розраховуємо на підтримку наших партнерів», – каже він.

До слова, раніше керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з радником президента США з питань національної безпеки Майклом Волцом.

Нагадаємо, США припинили обмін розвідданими з Україною.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc