СвітУкраїна отримає 31 автомобіль, який конфіскували в нетверезих водіїв

Україна отримає 31 автомобіль, який конфіскували в нетверезих водіїв

Кабінет міністрів Латвії ухвалив рішення безоплатно передати Україні 31 автомобіль, який раніше конфіскували в нетверезих водіїв.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на LSM.

Таке рішення латвійські чиновники ухвалили відповідно до латвійського закону «Про підтримку цивільного населення України». Після вилучення автомобілів у власників, вони офіційно стали державною власністю.

Загальна вартість конфіскованих авто — 98 755 євро.

Автівки від латвійців отримають:

  • Національна поліція України;
  • Краматорська міська військова адміністрація;
  • Краматорська міська рада;
  • Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова;
  • Золочівська сільська рада;
  • Арбузинська селищна рада;
  • Сокільницька сільська рада;
  • Остерська сільська рада.

Програма передачі конфіскованих автомобілів для України діє з 10 березня 2023 року. За цей час Україна отримала вже 676 машин, які використовують як для військових, так і для цивільних потреб.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc