УкраїнаУ кількох областях України ввели аварійні відключення світла

У кількох областях України ввели аварійні відключення світла

Сьогодні, 28 лютого у кількох областях України запровадили аварійні відключення світла через російські атаки на об’єкти енергетики.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на «Укренерго» та ДТЕК.

Мова йде про Київ та Київську область, а також Дніпропетровщину.

Причина знеструмлень — наслідки російських атак на енергооб’єкти. Першочергово відключають промислових споживачів і бізнес. Обмеження для побутових споживачів застосовують лише в окремих випадках.

В «Укренерго» кажуть, що застосування та обсяг обмежень протягом доби можуть змінитися, та закликають стежити за інформацією на сайті чи офіційних сторінках обленерго.

Також українців просять споживати електроенергію ощадливо. Зокрема, не вмикати кілька потужних електроприладів одночасно.

Нагадаємо, знайшли бойові частини ворожих БПЛА, які не здетонували.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc