УкраїнаЛідери європейських країн прибули до Києва на річницю повномасштабної війни

Лідери європейських країн прибули до Києва на річницю повномасштабної війни

Сьогодні, 24 лютого, до Києва на річницю повномасштабної війни прибули лідери Фінляндії, Данії, Ісландії, Норвегії та Швеції.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Суспільне.

Потягом на столичний вокзал прибули президент Фінляндії Александр Стубб, прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен, прем’єр-міністерка Ісландії Кріструн Фростадоуттір, прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере та прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон.

Від України на вокзалі потяг із керівництвом ЄС зустрічали керівник Офісу президента Андрій Єрмак, глава МЗС Андрій Сибіга, а також керівництво Укрзалізниці.

Це вже третій потяг із іноземними делегаціями. Перед ци до Києва прибув потяг із керівництвом ЄС, а також потяг із лідерами країн Балтії, Іспанії та Канади.

Нагадаємо, дві країни запровадили нові санкції проти росії.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc