СвітУ бурятії 22 вагони зійшли з колії

У бурятії 22 вагони зійшли з колії

Через це було пошкоджено 250 метрів колії, три опори і 100 метрів контактної мережі. До ліквідації наслідків залучили понад 200 працівників і два відновлювальні поїзди.

Про це пише мнс бурятії.

Росіяни стверджують, що вагони нібито були порожні.

Нагадаємо, ЗСУ уразили командний пункт росіян під Покровськом.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc