УкраїнаВ Україні почали роботу три нові посли

В Україні почали роботу три нові посли

Три нові посли почали роботу в Україні. Це – представники Китаю, Саудівської Аравії та Сербії. Президент України Володимир Зеленський вручив їм вірчі грамоти.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на телеграм-канал глави держави.

Володимир Зеленський привітав послів із початком дипломатичної місії в Україні та поспілкувався з кожним із них. Також глава держави висловив сподівання на активізацію співпраці між країнами.

Нагадаємо, до Києва прибула міністерка закордонних справ Австралії Пенні Вонг.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc