Українаросіяни вкотре розстріляли українських військовополонених на фронті

росіяни вкотре розстріляли українських військовополонених на фронті

росіяни вкотре розстріляли українських військовополонених на фронті.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на батальйон безпілотних систем 110 окремої механізованої бригади імені Марка Безручка.

Розстріл українських полонених зафіксували на відео з безпілотника. На ньому видно, як спершу росіяни оточили будинок, у якому тримали оборону українські військові. Тоді вони почали виходити з хати, здаючись у полон.

У цей час російські військові й розстріляли українських полонених.

Омбудсмен Дмитро Лубінець відреагував на цей злочин, заявивши, що повідомить про цей факт Організацію Об’єднаних Націй та Міжнародний комітет Червоного Хреста.

«російські воєнні злочинці, які розстрілюють українських військовополонених, мають постати перед міжнародним трибуналом і понести найсуворіше покарання, передбачене законом!» — наголосив Лубінець.

Нагадаємо, наприкінці листопада росіяни розстріляли п’ятьох українських полонених біля Вугледара.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc