УкраїнаЗеленський відвідав перший в Україні підземний хірургічний госпіталь

Зеленський відвідав перший в Україні підземний хірургічний госпіталь

Президент України Володимир Зеленський відвідав першу в Україні підземну передову хірургічну групу.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Телеграм-канал глави держави.

Зеленський зазначив, що цей госпіталь урятував уже понад тисячу життів.

«Тут медики приймають поранених бійців безпосередньо з поля бою та надають їм медичну допомогу», – повідомив він.

Зеленський подякував особисто й відзначив медиків нагородами.

Нагадаємо, Зеленський прокоментував можливість зниження призовного віку.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc