Українаросіяни вбили у Запоріжжі двох хокеїстів

росіяни вбили у Запоріжжі двох хокеїстів

Двоє хокеїстів загинули внаслідок удару росіян по Запоріжжю 6 грудня. Це Богдан Тітов та Максим Брагін.

Про це повідомили у Спортивному комітеті України.

Вони виступали за аматорський хокейний колектив «Аврора».

Богдан Тітов був капітаном команди, а Максим Брагін поєднував ігри за клуб з тренерською діяльністю: виховував юних хокеїстів у місцевій дитячо-юнацькій школі.

Нагадаємо, сьогодні, 10 грудня, росіяни ударили по центру Запоріжжя.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc