Регіон РівнеНа Рівненщину мчить негода: в області запровадили І рівень небезпеки

На Рівненщину мчить негода: в області запровадили І рівень небезпеки

На Рівненщині на вівторок, 10 грудня, оголосили підвищений рівень небезпечності.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненський обласний гідрометцентр.

Також, за даними синоптиків, по території Рівненської області також на дорогах буде ожеледиця, а вдень місцями пройде значний дощ та мокрий сніг.

Через негоду на Рівненщині оголошено І рівень небезпечності, жовтий.

Нагадаємо, графік відключення світла на Рівненщині на 10 грудня.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc