УкраїнаНа вокзалі в Харкові підліток спалив електричку, щоб «розважитися»

На вокзалі в Харкові підліток спалив електричку, щоб «розважитися»

15-річний підліток на центральному вокзалі Харкова підпалив вагон електрички задля розваги. Йому оголосили підозру.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.

Інцидент трапився ще у вересні. Тоді він на залізничній станції в Харкові за допомогою заздалегідь заготовленого ключа відчинив двері одного з електропотягів і проник всередину.

Фото – Харківська обласна прокуратура
Фото – Харківська обласна прокуратура

За допомогою запальнички неповнолітній зловмисник підпалив речі, які знаходились у вагоні, через що там спалахнула пожежа. Підліток відзняв це на відео та надіслав адміністраторам одного з Telegram-каналів, які й опублікували відео.

Вогонь завдав збитків на понад 700 тисяч гривень. Правоохоронці викрили хлопця, який влаштував підпал, та оголосили йому про підозру в умисному пошкодженні чужого майна, вчиненому шляхом підпалу — ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України.

Він може сісти за ґрати на термін від 3 до 10 років ув’язнення.

Нагадаємо, на Рівненщині під час руху загорівся поїзд.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc