УкраїнаБудували 30 років: у Києві відкрили Подільський міст

Будували 30 років: у Києві відкрили Подільський міст

Сьогодні, 1 грудня у столиці для легковиків та міського пасажирського транспорту відкрили рух Подільсько-Воскресенським мостовим переходом (Подільський міст) з правого берега на лівий.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на мера Києва Віталія Кличка.

Міст поки залишиться закритим лише для великовантажного транспорту. Біля новозбудованого тунелю до кінця року ще триватимуть роботи з наведення ладу на прилеглій території та її облаштування. Руху транспорту це не перешкоджатиме.

Фото – В. Кличко
Фото – В. Кличко

Міст у Києві через річки Дніпро і Десенка, що має з’єднати Поділ із лівобережними районами Воскресенка та Райдужний масив, розпочали будувати ще 1993 року. Однак майже одразу будівництво зупинили через відсутність фінансування.

До проєкту повернулися тільки через 10 років. Тоді спорудження моста планували закінчити у 2008 році. Та через брак фінансування у 2010 році будівництво знову відклали.

Нагадаємо, атака дронів на Київ: є пошкодження.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc