Регіон РівнеОдна з громад Рівненщини відшкодує 5 мільйонів завданих збитків

Одна з громад Рівненщини відшкодує 5 мільйонів завданих збитків

Дубровицька громада відшкодує майже 5 млн грн збитків за незаконне вирубування лісу.

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

Навесні 2024 року фахівці Держекоінспекції Поліського округу зафіксували факт незаконної порубки
840 дерев різних порід у лісі, який знаходиться в межах території Дубровицької громади.

Відповідно до положень Лісового кодексу України, у разі наявності обставин, передбачених ч. 2 ст. 107 збитки має відшкодувати орган місцевого самоврядування, у межах території якого знаходиться вирубаний ліс. Прокурор довів, що контроль за охороною таких земель лісогосподарського призначення є обов’язком громади.

Нагадаємо, в експосадовця виявили понад 61 млн доларів.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc