УкраїнаГолова МЗС Німеччини прибула до Києва

Голова МЗС Німеччини прибула до Києва

Сьогодні, 4 листопада з неоголошеним візитом до Києва прибула міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на МЗС Німеччини.

Посадовиця у Києві має зустрітися з найвищими посадовими особами України та побувати на спільній пресконференції з очільником МЗС Андрієм Сибігою.

Її візит не анонсували з міркувань безпеки.

Бербок наголосила, що Німеччина разом з партнерами з усього світу твердо стоїть на боці України.

«Ми підтримуватимемо українців доти, доки ми їм потрібні, щоб вони могли продовжувати свій шлях до справедливого миру», – додала вона.

Нагадаємо, Німеччина змінює правила щодо біженців з України

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc