Регіон Рівне«Не мовчи, полон вбиває»: у Рівному відбулася акція на підтримку військовополонених

«Не мовчи, полон вбиває»: у Рівному відбулася акція на підтримку військовополонених

Сьогодні, 3 листопада у центрі Рівного біля ТРЦ «Злата Плаза» багато людей вийшли на акцію «Не мовчи, полон вбиває». Її учасники намагаються привернути увагу суспільства та нагадати владі і людям про військовополонених, які страждають у російській неволі.

Організаторка акції Вікторія розповіла журналістам Рівне Онлайн, що цей захід відбувається не лише у містах України, а й за її межами.

«Хочемо нагадати, що проблема полону та безвісти зниклих існувала та існує. Ми є підтримкою одне одному в першу чергу. Щоб ніхто не забував, що хлопці там і ми їх чекаємо», – поділилася пані Вікторія.

На мітинг прийшло кілька сотень людей — переважно родичі, друзі військовополонених та небайдужі рівняни. Вони стояли із плакатами, прапорами, фотографіями своїх близьких, які знаходяться в полоні, із закликом повернути їх додому. На підтримку акції, керманичі, що проїжджали повз мітинг – сигналили.

Нагадаємо, воїн з Рівненщини повернувся з російського полону

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc