Регіон РівнеЧи готове Рівне до опалювального сезону за відсутності електрики

Чи готове Рівне до опалювального сезону за відсутності електрики

Саме таке питання сьогодні на сесії Рівнеради поставив в.о. голові Рівненської міської ради Віктору Шакирзяну депутат від фракції “Голос” Роман Денисюк. Адже опалювальний сезон  у Рівному та Квасилові стартує сьогодні.

Про це інформує кореспондент Рівне Онлайн.

“У Рівному є підхід у разі виникнення надзвичайної ситуації. Те, що було 26 серпня, ви ж бачили місто не зупинилося. Воно працювало в штатному режимі. Коли було відключення електроенергії, лікарні, які були від’єднані від мережі, завдяки генераторам вони працювали. Повністю все було забезпечене. І резерв палива є. Є достатня кількість генераторів”, – розповів в.о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

Натомість Роман Денисюк заперечив:  установки, які мають забезпечувати теплом містян, коли будуть відключення електроенергії – не запущені.

“В мене була розмова з керівником “Рівнетеплоенерго”, він повідомив, що станом на сьогодні, ці установки не запущені. Це по-перше. Щодо відведення та каналізування хочу поінформувати, що наше місто, півтора місяці тому, коли було відключення, люди були без води та каналізування”, – уточнив депутат Рівнеради.

Нагадаємо, вчора, 16 жовтня в.о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян підписав розпорядження про початок опалювального сезону у Рівному.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc