УкраїнаРосіяни готуються атакувати об'єкти ядерної енергетики в Україні

Росіяни готуються атакувати об’єкти ядерної енергетики в Україні

Росіяни готуються до ударів по об’єктах ядерної енергетики в Україні. Відповідну заяву зробив глава МЗС України Андрій Сибіга під час спільного брифінгу з міністрами закордонних справ країн Нордично-Балтійської вісімки в Одесі.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Укрінформ.

“росія має повне домінування в повітрі. Ми знаємо, що вони готують удари по об’єктах нашої ядерної енергетики”, — заявив Сибіга.

Через це, Україна вкотре наполягає зняти будь-які обмеження щодо застосування ракет дальньої дії по військовим обʼєктам росії.

“Це наше право, згідно зі статутом ООН, як країни, яка захищається. Це право з самооборони виправдане. Ми цього потребуємо вже зараз. І я радий, що ми з присутніми тут колегами всі однодумці”, — наголосив очільник МЗС.

Нагадаємо, над Рівненською АЕС на критично низькій висоті пролетів “шахед”

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc