СвітСпати з телефоном небезпечно для здоров’я?

Спати з телефоном небезпечно для здоров’я?

Вчені перевірили поверхню телефонів та годинників, виявивши на них безліч бактерій, у тому числі Pseudomonas aeruginosa, яка зустрічається у фекаліях тарганів. Якщо не протирати телефон і залишати його у своєму ліжку або навіть на тумбочці, можна з легкістю заробити пневмонію або інфекцію.

Про це пише видання Dailymail.

Не секрет, що поверхня телефону вважається найбруднішою у квартирі, але з уразливістю для людей її ще не зіставляли. Щоб вберегти своє здоров’я, рекомендують регулярно протирати пристрій, але роблять це, зізнатися, одиниці.

Нагадаємо, знайшли стародавні малюнки із зображенням знаків Зодіаку.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc