УкраїнаУ Києві водійка прокляла патрульних (ВІДЕО)

У Києві водійка прокляла патрульних (ВІДЕО)

У Києві кермувальниця на авто Toyota зухвало порушила правила дорожнього руху. На патрульних, які її зупинили, жінка наслала прокльони невідомою мовою. Вона декілька разів промовила «Чіпурей, чіпурей», махаючи руками.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на  першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції України Олексія Білошицького.

Водійка відмовилися проїхати до лікаря-нарколога на освідування. Тому, ще отримала протокол за керування тз у нетверезому стані. Тобто, штраф у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Нагадаємо, жінка викликала поліцію, бо її будинок оточили єноти (ВІДЕО)

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc