СвітУ Румунії був землетрус, який відчула і Україна

У Румунії був землетрус, який відчула і Україна

Сьогодні, 16 вересня близько 18 години у Румунії в районі повіту Вранчя стався землетрус магнітудою 5,2.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на HotNews.ro.

Цей землетрус став найсильнішим із початку цього року, зазначили в румунському Інституті фізики Землі.

Як вказали Digi24, відлуння землетрусу відчули жителі Бухареста, а також сусідніх із Румунією держав – Болгарії, Молдови та України, зокрема міста Одеса, що за 340 км від епіцентру землетрусу.

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив, що на півдні області землетрус, попередньо, був 2-4 балів.

Наразі повідомлень про руйнування на Одещині та необхідність допомоги не надходило.

Нагадаємо, стан стихійного лиха оголосили у Польщі

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc