УкраїнаВода в Десні почорніла

Вода в Десні почорніла

Біля Чернігова значно потемніла вода у Десні та фіксується масовий мор риби. 

Про це інформує в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

При цьому Чернігів не споживає воду з Десни, тому забруднення річкових вод не вплине на якість питної води. Вода, яка постачається через систему централізованого водопостачання, видобувається з глибинних свердловин (від 130 до 750 м).

Наразі відбувається засідання оперативного штабу, а рибу вивезуть на утилізацію, також посилено контроль за продажем всіх видів риби в місті.

Нагадаємо, забруднення Десни сталось через те, що до неї потрапили отруйні речовини з рф.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc