УкраїнаЗ’явився перший підземний шпиталь для військових

З’явився перший підземний шпиталь для військових

Міноборони вже ввело його в експлуатацію. Шпиталь сконструйований із шести сталевих бункерів, має сучасне медичне обладнання, операційні та реанімаційні, альтернативні джерела живлення.

IMG_20240903_075141_779

Про це інформує журналіст Андрій Цаплієнко.

Тут можуть надавати допомогу понад 100 пораненим щодоби. Очікується будівництво понад 20 подібних шпиталів.

Нагадаємо, перший дзвоник у Харкові пролунав у метро.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc