СвітМосква переводить працівників МНС в посилений режим служби

Москва переводить працівників МНС в посилений режим служби

У Москві екстрено усіх співробітників міністерства надзвичайних справ переводять на посилений режим служби. Відповідне рішення ухвалили до 9 вересня.

Про це пише російський Telegram-канал Baza.

Згідно якого, працівники працюватимуть у три зміни, діятимуть варта і резервні зміни. Протягом цього періоду уся техніка МНС має бути готова до роботи.

Щогодини співробітники здійснюватимуть обхід і перевірку всіх підвалів, горищ, підсобок, огорож та решіток на вікнах. Крім того, відповідальні особи мають перебувати на робочих місцях цілодобово.

На відео, яке опубліковано в пропагандистському тг-каналі можна побачити велику кількість пожежних рукавів біля одного з об’єктів. Стверджується, що ролик зняли неподалік від Московського нафтопереробного заводу.

Нагадаємо, дрони ГУР атакували нафтобазу в Ростовській області

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc