СпортРівненські самбісти здобули перемоги на Чемпіонаті України

Рівненські самбісти здобули перемоги на Чемпіонаті України

Вихованці Рівненської ДЮСШ #5 у складі збірної команди Рівненської області взяли участь у Чемпіонаті України з боротьби самбо серед юнаків та юніорів, який проходив у місті Чернівці.
У скарбничку збірної команди наші спортсмени здобули нагороди, а саме:
золото – Савчук Олексій
золото – Дудяк Олександр
срібло – Лампіка Артем
бронза – Шевчук Володимир

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc