УкраїнаЧи вимикатимуть світло наступного тижня в Україні

Чи вимикатимуть світло наступного тижня в Україні

Голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький розповів чи вимикатимуть світло в Україні наступного тижня.

Про це повідомила пресслужба Укренерго.

«Поки буде зберігатися спека (на щастя, виглядає так, що вона буде не дуже тривалою) – будуть певні дефіцитні години протягом кожної доби, кожного робочого дня. Як ви бачите, це здебільшого вечірні години, коли споживання найбільше. І в такі вечірні години можуть бути застосовані одна чи дві черги відключень», – сказав Кудрицький.

Він зауважив, що в кінці тижня очікується певне спадання спеки, а також введення в роботу додаткових енергоблоків на певних електростанціях. Це має дозволити скомпенсувати дефіцит.

«І будемо сподіватись, що на наступному тижні вже обійдемося без відключень», – зазначив Кудрицький.

Нагадаємо, на цьому тижні Україна повернулася до графіків вимкнень електроенергії

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc