СпортРівненські стрілки вже з медалями Чемпіонату України

Рівненські стрілки вже з медалями Чемпіонату України

У Вінниці проходить Відкритий чемпіонат України з стрільби кульової серед спортсменів 2006 р.н. та молодших.
Хоч змагання ще тривають, але рівненські спортсмени вже вибороли низку нагороду.
Наш Камінський Максим став другим в дисципліні 50м, довільний пістолет, особистий залік.
Також Качеловський Герман виграв бронзу (10м, пневматичний пістолет)
И перше місце в командній першості вибороли— Камінський Максим, Качеловський Герман, Лащ Ілля.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc