УкраїнаУ Києві зросла кількість випадків коронавірусу

У Києві зросла кількість випадків коронавірусу

У Києві зафіксовано суттєве зростання захворюваності на коронавірус.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Київської міської держадміністрації.

Якщо у червні зафіксовано менше 200 випадків інфекції Covid-19, то від початку липня кількість хворих сягнула позначки у 900. Станом на зараз госпіталізовано 73 жителів Києва, у яких виявлено важкий перебіг коронавірусу. 18 з них – діти. У середньому щодня до лікарень привозять 20 пацієнтів з Covid.

Від початку 2024 року коронавірус став причиною 52 смертей у столиці.

У КМДА нагадують: в разі захворювання дуже важливо дотримуватися режиму самоізоляції, щоб не розповсюджувати вірус. До засобів профілактики належать дотримання гігієнічних вимог, постійні провітрювання та вологе прибирання, уникнення закритих приміщень з великою кількістю людей.

Нагадаємо, на заході України спалахнула небезпечна хвороба

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc