Регіон РівнеВівторок має пройти без відключень світла на Рівненщині

Вівторок має пройти без відключень світла на Рівненщині

У вівторок 30 липня на Рівненщині побутовим та промисловим споживачам світло вимикати не планують. Тобто графіки відключення світла не застосовуватимуться.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

У прес-службі ДТЕК наголосили, що причиною такого рішення є – зниження споживання через похолодання та повернення в роботу двох блоків АЕС.

Нагадаємо, ДТЕК втратив 90% генерації через обстріли, але планує повернути більшість до жовтня

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc